VŠE DO GTA NA VŠECHNY VERZE.

GTA 3 Programy+návod

Programy:

 

Multiedit-1.3 

 

Program na modelovanie (niečo také ako Zmodeler) 

 

( download  179 kB) 

 

Carchanger  

 

( downlaod 234 kB)

 

gta3adminconsole_full
 

( download - 1 864 kB)

 

Weapon Stat Editor

 

Máte zájem si udelat vlastní zbrane? Skuste to cez weapon stat Editor!

 

( download - 219 KB)

 

 RESOURCE HACKER 

 

Utilitka která vám umožní před spuštěním GTAIII proházet pořadí písniček přehrávaných v MP3 přehrávači. Používá se tak, že se zkopíruje do stejné složky jako spouštěcí soubor a hra se spouští přes soubor randomise.exe.

 

 ( download - 672 KB)
 

 MAPSWITCHER
 

Editor map do GTAIII. Není k němu jediná dokumentace. Pokud se tedy cítíte na tvorbu nové mapy, je to ideální doplněk vašich editorů gtaIII. V současné době asi jediný svého druhu. 
 

 

 ( download - 551 KB)

 

 GTA 3 SkinEdit v1.40

 

S týmto programom môžete upravovať skiny objektov z GTA 3, je tu lepšia úprava skinov a veľmi ľahko doplníte napr. skinom postáv slnečne okuliare a podobne.

 

( download - 812 kB)

 

 GTA 3 Texter v0.601

 

 

Tento program slúži na zmenu textov v GTA 3. Čiže si ním môžete trebárs vyrobiť vlastnú slovenčinu/češtinu do GTA 3 alebo opraviť už existujúce slovenčiny.

 

( download - 200 kB)

 

 GTA 3 Mapper v2.4

 

Program na tvorbu máp

 

( download - 468 kB)


 GTA Wawe 4

 

Další program na export a import zvuku. Narozdíl od předchozího vám automaticky nabídne vytvoření zálohy všech zvukových souborů. Je v něm ale vidět, který zvuk se opakuje (smyčka), a který je v jaké kvalitě, což předchozí neumožňuje. 

 

(  download - 1, 92 MB)

 

 GTA3 Audi Tools

 

Export a Import zvuku do GTAIII. Tento program se nahraje do složky audio a spustí se, rozbalí všechny zvukové efekty. Ty se pak dají nahradit jinými vámi upravenými soubory. Před použitím doporučuji složku audio zálohovat. Přečtěte si návod! 

 

(  download - 50 KB) 

 

 CAR STATS EDITOR

 

Program na editaci charakteristik a vlastností vozidel (i Doda). Edituje soubor handling.cfg, který ovlivňuje chování vozidel ve hře, jejich váhu, rozměry, typ motoru, řazení převodovky, násobitel poškození, rychlost, zrychlení ... 

 

(  download - 1505 KB)

 

 Kcow's 3D Mapper v2.4

 

 Jediný program na editování map do gta3 s 3D zobrazováním.Nejlepší program pro mapy do GTA3!Podpora vkládání nových objektů... a tentokrát i možnost rotace objektů.

 

(  download - 464 KB)

 

 MSVCRTD.DLL

 

 Chybějící knihovna pro ZModeller.

 

(  download - 173 KB)

 

 Draw Length fix

 

Pro slabší grafiky a počítače snad po vinnost. Zmenší vykreslovanou vzdálenost a donutí procesor aby vypomohl výpočtama grafické kartě s texturama a osvětlením.

 

(  download - 3 KB)

 

 GTA3 Cheats

  

Pro lidi kterým už opravdu není pomoci. 

 

(  download - 4 KB) 

 

 Win Ace 2.22

 

Archivní programek, pomocí něj je na netu čas od času taky něco zapakováno
 

(  download - 2718 KB) 

 

 HIGH FPS V.5

 

Prográmek na zvýšení framů za sekundu. Funguje tak že ruší zbytečné věci které nejsou ke hře nutné - noviny, listí ... Vzhledem k tomu že autorova stránka již není v provozu, stahujte zde. O jiném zdroji v Čechách totiž nevím. 


(  download - 818 KB)

 

 Garage editor

 

Program, díky kterému si navolíte jakékoliv auto do vaší garáže.

 

(  download - 165 KB)

 

 IMGTOOL v1.3

 

Program na import a export textur a alpha kanálů. Program rozbalí soubor *.img do nové složky a umožní nahrazení textur. Po změně textur se vše opět zabalí do souboru *.img a *.dir. Pozor na barevnou hloubku importovaných textur!

 

(  download - 230 KB)

 

 Reforce


Šikovný prográmek který vám umožní vychutnat si 4 hodinovou pařbu s GTAIII aniž byste po ní odpadli takřka bez zraku. Je totiž známá věc, že člověka daleko méně bolí oči když obraz tolik nebliká. Reforce je právě program, který vám umožní hrát si na obnovovací frekvenci systému a ne jen na standardních 60Hz.

 

(  download - 165 KB) 

 

  MP3 Randomiser


Utilitka která vám umožní před spuštěním GTAIII proházet pořadí písniček přehrávaných v MP3 přehrávači. Používá se tak, že se zkopíruje do stejné složky jako spouštěcí soubor a hra se spouští přes soubor randomise.exe.

 

(  download - 12 KB)

Návod na vkládání:

1) Vkládání pomocí IMG toolu

 

Samotný program si můžete stáhnout zde

 

Program si samozřejmě nejdříve nainstalujte a ještě než ho spustíte, tak si v adresáři hry najděte soubor gta3.img (složka models) a pravým tlačítkem se dostaňte do záložky vlastnosti. Odškrtněte zde políčko "Jen pro čtení" (obrázek). Totéž udělejte i se souborem GTA3.dir, který se nachází ve stejné složce.

 

 

Potom si otevřete program IMG tool a pomocí položky FILE - Open otevřete soubor GTA3.img (ten, kde jste odškrtli jen pro čtení).

 

 

Nyní si vložíme auto do hry. Ještě než se ale do toho pustíte, tak zkontrolujte, zda auto, které si chcete do hry vložit nemáte pod stejným názvem v garáži - ta vám pak nepůjde otevřít.

 

Vše si ukážeme na motorce Cow Bike, kterou si také můžete stáhnout na těchto stránkách.

Stažený soubor si proto rozbalte do počítače. Když ho otevřete, uvidíte soubor Sanchez.dff (to značí, že mod nahradí motorku Sanchez).

 

V IMG Toolu stiskněte klávesu F2 a do vyhledávače zadejte SANCHEZ. První soubor, který vyhledávač najde je Sanchez.txd. Pokud bychom měli v našem rozbaleném souboru položku sanchez.txt, tak bysme tuto nahradili, ale protože nemáme, stiskněte klávesu F3, dokud vám program nenajde položku Sanchez.dff

 

Na tu klikněte pravým tlačítkem a zvolte příkaz delete.

 

 

Nyní zvolte příkaz commands - add a najděte si vámi rozbalený soubor sanchez.dff - soubor se nahradí a je na posledním místě v seznamu. Toto uděláte i se souborem, který má místo koncovky dff koncovku txd (zde zrovna takový soubor není). Nakonec IMG tool zavřete příkazem File - Close

 

 

Tím bychom měli motorku ve hře. Ve složce máme ale také soubor readme.txt, proto ho otevřete.

Vidíme, že první krok (install sanchez.dff) jsme již splnili, ale ihned potom vidíme toto (...data/defaul.ide) - to značí, že nám ještě něco chybí. Proto si pomocí poznámkového bloku otevřete soubor default. ide ve složce data.

 

 

Nezapomeňte vybrat dole položku všechny soubory.

Pak v poznámkovém bloku pomocí příkazu úpravy - najít a následným zapsáním Sanchez do vyhledávače najděte položku sanchez.

 

Označte si celý řádek začínající číslem 198 v readme souboru (stáhli jste si ho s modelem) a pravým tlačítkem zvolte kopírovat. Označte si také nalezený řádek v default.ide a stiskněte klávesu Delete. Tam, kde máte kurzor, zvolte vložit a tím se vám překopíruje položka z readme to default ide (zkontrolujte si hodnoty).

 

Pak soubor default ide uložte - soubor - uložit a opusťte poznámkový blok.

 

Dále v readme souboru vidíme tento řádek (...data/handlinch.cfg). Postup je stejný, jako předtím, jen otevřete místo default ide soubor handlinch.cfg.

 

Tím máte auto ve hře!